Abonelik Modeli ile Kira/Aidat Toplamak

Günümüzde artık her şey düzenli ödeme şeklinde gerçekleşiyor. Herkesin her ay ödemesi gereken en az bir hizmet veya ürün ücreti var. Bunların en başında herkesin de aklına gelebileceği gibi aylık ödenmesi gereken kiralar ve aidatlar geliyor. Eğer bir ofis sahibiyseniz ofisinizi ve odalarınızı, çalışan ve çalışmayı talep eden kişi/kurumlara kiralıyor, dükkan sahibiyseniz dükkanlarınızı kiralıyor, eğer birçok daire ve apartman sahibiyseniz evlerinizi kiralıyorsunuz. Buradaki en büyük sıkıntı her ay düzenli olarak her müşteriden/kiracıdan kira veya aidat toplamak. Kiracılar bu aylık kira/aidat ödemelerini otomatik olarak gerçekleştirmekte zorlanırken kiralayan kişi ya da kurum her bir müşterisinden ayrı ayrı kira/aidat toplamakta ve bunları takip etmekte zorluk yaşıyor. İşte bu noktada abonelik modeli ile kiracılarınızdan kira veya aidat toplayabilmeniz için Zebrapos devreye giriyor.

 

 

Artık kiracılarınızdan Zebrapos’un abonelik modeli ile çok daha kolay kira/aidat toplayabiliyorsunuz. Ofisinizi, evinizi, dairenizi, dükkanınızı kiralayan müşterileri Zebrapos tekrarlı tahsilat altyapısı ile bir araya getirerek kira veya aidatlarınızı düzenli tahsil edebiliyor ve takip edebiliyorsunuz. Kiracılar sisteme abone olarak kaydediliyor ve her ay otomatik olarak ödemeleri sistem üzerinden tahsil ediliyor. Mülk sahipleri düzenli olarak yatırılan ücretlere kolayca sahip olabiliyor ve takibini gerçekleştirebiliyor.

 

 

Abonelik modeliyle kiracılardan kira toplamak hem her ay düzenli ve tekrarlı aidat ödemek zorunda olan kiracılar açısından hem de kiralayan kişi ya da kurum açısından büyük kolaylık sağlıyor. Abonelik sistemi kiracılar ve işletmecilerin düzenli/tekrarlı ödemeleri kolaylıkla tahsil edebilecekleri, aynı zamanda bu ödemeleri yönetmelerini sağlayacak bir sistem özelliği taşıyor.

Zebrapos’un abonelik ve tekrarlı tahsilat altyapısını kullanan işletmeler, kiracılarından kiralarını otomatik olarak toplayarak, başarılı tahsilat oranlarını 3 kat arttırabiliyorlar.

 

Siz de kiracılarınızdan kiralarını veya aidatlarını abonelik modeli ile otomatik olarak toplamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin! Zebrapos ile başlangıç yatırım maliyetine ve yazılım ekibine ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolayca tahsilat altyapınıza sahip olun.

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve tahsilat bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.