Başarı Hikayesi : TEDxIstanbul Kitap Kulübü

TEDx dünyaca bilinen ve herkes tarafından beğeniyle izlenen, insanlar arasındaki iletişimi ve bilgi alışverişini güçlendiren oldukça başarılı bir platform. TEDx’in günden güne daha çok ilgi çekici olması, yeni konular ve konuşmacıların varlığı, insanlara ilham verici olma özelliğiyle her yaş grubuna hitap etmekte. Sadece bir aktivite olarak kalmayıp, internette yayınlanarak ve uygulamasını çıkararak insanlara daha çok ulaşma amacı taşıyan TEDx, kendi alanında daha birçok yeniliğe ve insana ulaşmaya gayret ediyor.

 

 

TEDxIstanbul kendi kitlesi için daha bilgi ve ilham verici fikirleri insanlara ulaştırmak adına bir kitap kulübü oluşturdu. TEDxIstanbul kitap okumayı seven, kitaplar hakkında bilgi alışverişinde bulunmak isteyen, kitaplara ilgisi olan insanları baz alarak kitap kulübü altında bir abonelik sunuyor. Okunan kitapların birlikte paylaşılması insanlarla TEDxIstanbul’u birbirine bağlayan yeni bir platform oluşturuyor. Kitap kulübüne abone olan müşteriler her ay ünlü küratörlerin seçtiği 3 kitaba sahip oluyor ve bir sonraki aktivite bu 3 kitap hakkında bir araya gelinerek bilgi alışverişinde bulunmak oluyor. Bu abonelik sistemiyle TEDxIstanbul kendisini insanlara daha çok yaklaştırdı diyebiliriz. Hem abonelik hem de bu abonelikle birlikte gelen buluşma etkinlikleri insanlar için oldukça keyifli bir süreç oluşturuyor.

 

 

İnsanların ilgi alanlarına hitap eden ve fikirlerine yardımcı olan, etkili ve çok geniş bir kitleye hitap eden TEDxIstanbul’un kitap kulübü aboneliği baştan beri var olan kalitesi ve insanları ele alışıyla oldukça başarılı bir abonelik gerçekleştirmesine yardımcı oluyor. Belirlediği ve ele aldığı kitleye tatmin edici hizmetler sunuyor olması abonelerinin devamlılığını sağlayan en önemli etkenlerden. Aboneler bekledikleri ve istedikleri bilgi ve etkinlikleri elde ettiğinden hem kalıcılıklarını devam ettiriyor hem de yeni aboneleri bünyesine kazandırabiliyor.

TEDxIstanbul Kitap Kulübü abonelik projesi Türkiye’de devam eden en başarılı abonelik kutu iş modellerinden birisi olarak yoluna devam ediyor. Her geçen gün daha da büyüyen bu kulüp hakkında detaylı bilgiyi, kurucularından Çağrı Peker’den alıyoruz :

Siz de abonelik kutu işinizi hayata geçirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin! Zebrapos ile başlangıç yatırım maliyetine ve yazılım ekibine ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolayca abonelik kutu iş fikrinizi hayata geçirebilir ve binlerce aboneye ulaşabilirsiniz.

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.