Bebek Bezi Aboneliği

Abonelik modeli altında birçok abonelik çeşidi ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de anneleri ve bebekleri ele alan bebek ürünleri abonelikleri. Bu abonelik modeli bebeklerin ihtiyaçlarına yönelik olan bebek bezi, oyuncak, anne-bebek dergileri, bebek bakım ürünleri gibi birçok çeşitlilik sunuyor. Bu çeşitlikler içerisinde özellikle bebek bezine olan ilgi göze çarpıyor. 

 

 

Bebek bezi, annelerin bebekleri için dikkat ettiği önemli bir konuyu oluşturuyor. Sürekli bulundurulması gereken bir ürün olması müşterilerin ürüne her an ulaşma ve elinde bulundurma isteğini de ön plana çıkarıyor. Annelerin ve bebekli insanların çok hızlı tüketim yaptığı aşikar. Bu noktada bebek bezi abonelikleri anneler için büyük avantaj sağlıyor.

 

 

Bebeklerin ay ve yaş aralığına göre bebek bezi ihtiyacı sürekli değişim gösteriyor. Eğer bir bebek bezi aboneliğiniz varsa bu değişime hızlı ayak uydurmak ve ürüne kolay ulaşmak mümkün. Bebeklerin gelişimi ve oluşumu dikkate alınarak bebek bezi paketleri oluşturuluyor. Genellikle bu paketler 3-6-12 aylık olmak üzere sunuluyor. Anneler bebeklerinin özelliklerine uygun olan paketleri seçerek her ay düzenli olarak ürüne ulaşabiliyor. Aynı zamanda plan belirleyerek bebeğin gelişimi de dikkate alınıyor ve ürünler bu doğrultular üzerinden paketlerde sunuluyor. Böylelikle anneler güvenilir ve rahat bir abonelik dönemi geçirmiş oluyor.

 

 

Bebek bezlerinin alımı, taşınması gibi süreçler ebeveynler açısından sıkıntılar doğuran süreçlerdir. Bebek bezi aboneliklerinde bu tür sıkıntılara gerek kalmadan her ayın belirli tarihlerinde belirtilen adreslere ürün teslimatı yapılmış oluyor. Bebek bezi ihtiyacının yanında bebekler için havlular, ıslak mendiller gibi ürünler de bu paketler içerisinde ekstra olarak sağlanmış oluyor. Kısacası ebeveynler açısından bir bebek bezi aboneliği, ihtiyaçları gidermeye yönelik, ürün çeşitlilikleri sunan ve kolaylık sağlayan bir model.

Siz de abonelik modeli ile bebek bezi satabilmek için hemen bizimle iletişime geçin. Zebrapos ile birlikte, yazılım ekibine ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolayca, başlangıç yatırımı olmadan abonelik modelli e-ticaretinizi başlatabilirsiniz!

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.