Çay Aboneliği

Bilindiği üzere Türkiye ve Türk insanı için çay çok önemlidir. Çay kültürümüzün oldukça geniş olması ve hayatımızın her anında tüketiyor olmamız çaya olan ilgimizi göstermektedir. Tüm bu ilgimize ve kültürümüze yönelik olarak artık “Çay”a “Abone” olabiliyoruz.

 

 

Çay kutusu abonelikleri, müşterilerin çay ihtiyacını gidermeyi ve yeni çay çeşitlerini sunarak müşterilerin çay konusundaki tat deneyimlerini genişletmeyi amaçlar. Artık günümüzde envayi çeşit çay türü var. Vanilya aromalısından, meyvelisine, yeşilinden, siyahına… E çayı bu kadar seven bir millet bu çay çeşitlerini denemek istemez mi? Tabi ki de ister.

 

 

Ülkemizin her bir yerinden veya dünyanın her bir köşesinden elde edilen farklı çayları bulmak ve deneyimlemek, çay kutusu abonelikleriyle artık çok kolay ve mümkün. Abonelikler genellikle aylık olmak üzere haftalık da olabiliyor. Dilediğimiz süre zarfını seçerek dilediğimiz gramda çayı düzenli olarak elde edebiliyoruz. Her hafta veya her ay çayınız eksiksiz olarak raflarınızda bulunmuş oluyor!

 

 

İster istediğimiz bir çay türünü istersek farklı tatları denemek açısından üreticilerin bizler için seçtiği değişik çeşitlerde çayları temin edebiliyor olmamız oldukça hoş bir nitelik taşıyor. Farklı çay deneyimlerinde bilgilendirici niteliklerin olması bir çay tiryakisi için önemli bir kısmı oluşturuyor. Çayın tadına varmak ve niteliğini anlamak için çayın türü, demlenişi, süresi, geldiği yerin bilinmesi tatmin edici bir sonuca ulaşmamızı sağlıyor.

Artık ne zaman ve nerde isterseniz, tercih ettiğiniz çaylar veya deneyimlemek istediğiniz çay türleri ayağınıza geliyor. Sizlere de çayın tadını çıkarmak düşüyor.

Siz de abonelik modeli ile çay kutusu satmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Zebrapos sayesinde, yazılım ekibine ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolayca, başlangıç yatırım maliyeti olmadan abonelik işinizi hayata geçirebilirsiniz!

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.