Çocuk Aktivite Kutu Aboneliği

Günümüzde yetişkinlere, gençlere yönelik olan birçok kutu modeli mevcut. Bu kutu aboneliklerinin yanında çocukları da ele alan abonelik modelleri vardır. Çocuklara yönelik olan bu kutular; çocukların gelişimlerinde, hayal güçlerinde, becerilerinin arttırılmasında ve öğrenimlerinde yardımcı niteliklere sahip. Çocukların eğlenmelerini de sağlayan kutu abonelikleri genellikle aylık olmak üzere 3 ay, 6 ay hatta 1 yıllık abonelik sürelerini de içeriyor. Her ay çocukların eğlenerek becerilerini ve gelişimlerini arttırmak isteyen ebeveynlerin bu tip kutu aboneliklerine ilgileri oldukça fazla.

 

 

Çocukların yaş aralıkları belirlenerek her yaş gurubu bebek-çocuk için kutular oluşturulmakta, müşteriler tarafından da yaş aralığına uygun kutu tercihleri yapılmaktadır. Eğitmenler tarafından yaş aralıkları dikkate alınarak ürünler ve aktiviteler geliştirilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. (12 ay-24 aylık bebeklerden 3 yaş-10 yaş a kadar geniş çocuk kitleleri ele alınıyor.) Çocukların gelişimine yönelik olan kutu aboneliği modelinde kutuların içerikleri her ay değişmekte ve farklı ürünler sunmaktadır. Öğretici kitaplar, dergiler, el becerilerini arttıracak çeşitli aktiviteler, el işleri, boyamalar, İngilizce hikayeler, oyuncaklar gibi birçok alternatif var.

 

 

Çocuk gelişimi ve çocuklara yönelik kutu modelleri belirli kategoriler halinde de oluşturulmaktadır. Çocuklara yönelik kitap abonelikleri, bilim içerikli kutular, aktivite kutuları vb. bunlara örnek verilebilir. Bunun yanında birçok kategoriyi bir arada bulunduran kutu abonelikleri de mevcut. Her kutu belli bir amaca yönelik oluşturulmaktadır. Örneğin çocuk kitapları sunan kutu aboneliği, çocukların okuma alışkanlıklarını arttırmak ve öğrenimini, gelişimini amaçlamaktadır. El işi ürünleri sunan kutu aboneliklerinin amacı ise çocukların el becerilerini ve hayal dünyalarına katkıda bulunmaktır. Bebeklere yönelik kutularda bebeklerin öğrenimlerini eğlenceli hale getirecek oyuncaklar sunulmaktadır. Bu tarz çeşitlilikler baz alınarak ebeveynler çocuklarının nasıl ve hangi alanlarda gelişmelerini istiyorlarsa o tarz abonelik kutularına yönelmektedirler.

 

 

Çocuk kutusu aboneliklerinde önemli olan birkaç unsur vardır. Eğitici olması, yaratıcılık sağlaması, güvenilirliği ve çocukların sıkılmadan eğlenerek aktiviteleri gerçekleştirmesi. Böylelikle çocuklara ve bebeklere özel gelişim kutularına ilgi artmakta ve anne babaların tatmini sağlanmaktadır.

Siz de çocuklar için bir kutu tasarlamak ve bunu abonelik modeliyle satmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Zebrapos ile birlikte, yazılım ekibine ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolayca, başlangıç yatırım maliyeti olmadan abonelik işinizi başlatın!

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.