Hamilelik Abonelik Kutuları

Hamile kadınlar ve yeni anneler e-ticaretin kolaylıklarından yararlanacak en güzel kesimlerden biri. Hamile kadınlar ve yeni anneler için kendi ihtiyaçlarını karşılamak ve bebekleri için yaptıkları alışveriş çok önemlidir. Hamile kadınlar, hamilelikleri sırasında kendileri için önemli olan her türlü ihtiyacını karşılamak için ve bebeğinin sağlığı için ürün seçimlerinde oldukça dikkatli davranırlar. Yeni doğum yapan anneler de yeni doğan dönemindeki bebeklerinin sağlığı için alışveriş sırasında alacağı ürünleri titizlikle seçer. Tüm bunların yanı sıra hamile ve yeni doğum yapan annelerin ihtiyaçlarını karşılamak için dışarı çıkıp alışveriş yapma zorluğunu ele aldığımızda hamileler ve anneler için oluşturulan abonelik kutuları kendisini gösteriyor.

 

 

Anne adayları/anneler kendileri ve bebekleri için güvenli ve sağlıklı ürünler tercih ederler. Hamilelik ve anneler için olan abonelikler tam da bu özellikleri ele alarak ihtiyaçlara yönelik kutular oluşturmaktadır. Birçok çeşit sunan bu abonelikler annelerin ve hamilelerin seçimine göre şekilleniyor.

 

 

Hamilelik süresince kullanılması gereken vitaminler, yiyecekler, atıştırmalıklar, anne adayları için bilgilendirici dergiler, bebeğe hazırlık aşamalarında kullanması gerekenler, özel duş jelleri, şampuanlar ve birçok ürün bu kutularda yer alıyor. Ayrıca anneler ve bebekler için hediyeler de kutularda abonelere sunuluyor. Hamile kadınlar için stok çantası bazında kutu çeşitleri de mevcut. Hamileliğin dönemlerine göre oluşturulan bu kutular, 3 ay-6 ay gibi bir döngüye sahip olabiliyor. Periyodunuza göre ve oluşacak ihtiyaçlar ele alınarak bu kutuların içerikleri oluşturulup değiştiriliyor. Hamileler için abonelik kutu modelleri hamilelerin rahat, kaliteli, güvenli, sağlıklı bir dönem geçirmelerini ve güzel bir deneyim elde etmelerini amaçlıyor.

 

 

Yeni anneler için de oluşturulan bu kutu abonelikleri yeni doğan bebeğin ve annenin ihtiyaçlarını ele alıyor. Yeni doğum yapan annelerin bakım ürünleri, bebeğin dönemine göre bilgilendirici dergi ve gazeteler, bebek için kullanılması gereken kimyasal içermeyen bezler, peçeteler, biberonlar, ek takviyeler, doğum sonrası gerekli olan aperatifler, bebek için doğal duş ürünleri, anneler için vitaminler gibi çok fazla ürün sunuluyor.

 

 

Anne adaylarının ve annelerin evlerinden çıkmadan gerekli ihtiyaçlarını karşılamada büyük bir yardım niteliği taşıyan abonelik kutuları, aylık-3 aylık-6 ve 12 aylık planlar ile sunuluyor. Seçilen dönemlere göre düzenli olarak ürünler evlere ulaştırılıyor. Aynı zamanda periyodunuz izlenerek içinde olduğunuz döneme göre içerikler sağlanıyor ve diğer dönemde de gene içinde olunan dönem baz alınıyor. E-ticaret abonelik kutuları anneleri ve hamileleri de es geçmeden büyük bir kolaylık sağlıyor.

Siz de anne adayları veya yeni anneler için bir abonelik kutu işi başlatmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin! Zebrapos ile başlangıç yatırım maliyeti ve yazılım ekibine ihtiyaç duymadan, hızlıca ve kolay abonelik işinizi başlatabilirsiniz.

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.