Hemen Şu Anda Başlatabileceğiniz 4 Abonelik E-Ticaret Alanı

Bir abonelik kutusu oluşturmayı düşünüyorsanız, en fazla arama trafiği alan ve en az miktarda kaynağa sahip olan alanları, yani en fazla sayıda istekli abonesi olan ve en az miktarda rekabete sahip alanları belirledik.

Sevgililer İçin Abonelik Kutuları

İnsanlar bu abonelik kutularını her ay bir sürpriz olarak gördükleri için seviyorlar. Ve bir ilişki kutusu, iki taraf için de sürprize sebep oluyor. Bu durum herkes için eğlenceli ve heycanlı bir durum yaratıyor.

Yoga ve Mindfulness Hareketi Kutuları

Yoga tam olarak yeni bir uygulama değil, ama ülkemizde de her gün büyüyen bir şey. Yurtdışında ise yoga daha da popüler, örneğin 2016 yılında her 10 Amerikalıdan biri yoga yapıyordu. İş perspektifinden bakıldığında, yoga bir bütün olarak sağlık, zindelik ve farkındalığa adanmış olma eğiliminde olan tutkulu bir takipçidir.

Anime Temalı Abonelik Kutuları

Bir anime meraklısıysanız, bir anime abonelik kutusu başlatmak sevdiğiniz şeyleri yapmanın yanında ekstra gelir elde ederken tutkulu bir düşünen toplulukla etkileşimde bulunmanın harika bir yoludur.

Kostüm ve Sihirbazlık Kutuları

E-ticaret ve blogosfer kabul ediyor: Kız Gücü içeride. Sadece Beyonce ve Leslie Knope’dan bahsetmiyoruz, kaydedilen tarihin başlangıcına kadar gidiyoruz, bu da cadılardır.

Kadının güçlendirilmesi, büyücününkinden daha saf bir form almaz; hem bağımsızlığın hem de kız kardeşliğin paradoksal bir sembolü, sınırsız güç ve kendi kendini kontrol etme..

Kaynak : https://www.cratejoy.com/sell/blog/5-best-areas-launch-subscription-box-right-now/
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.