İç Giyim Abonelik Kutuları

İç çamaşırı almaya zaman bulamayanlar veya alışverişinden haz etmeyen insanlar için yeni bir e-ticaret modeli ortaya çıktı. Kadın ve erkeği ele alan iç çamaşırı abonelikleri, belirlenen süre aralıklarıyla kapınıza ihtiyacınız olan iç giyim ürünlerini getiriyor. Rahat ve uygun iç çamaşırlarını seçerek çekmecenizi yeni seçeneklerle doldurmanız artık mümkün. Üstelik kapınıza gelecek iç giyim ürünlerinin standart fiyatlara oranla daha ucuz olması da aboneliğin avantajları arasında.

 

 

İç çamaşırı aboneliği için yapmanız gereken tek şey bedeninizi belirlemek, genel tercihlerinizi belirtmek ve kutunuzu teslim almak. Bu kadar basit.

Abonelik e-ticaret sitesine girerek ister hazır olan kutuları seçebilir isterseniz de kendi kutunuzu kendiniz oluşturabilirsiniz. Hatta “Beni Şaşırt” kutularıyla bile karşılaşabilir, sürpriz ürünleri tercih edebilirsiniz. Tamamen sizin tercihlerinize bağlı kutu modelleri mevcut. Eğer belirli bir tarzınız varsa bu tarzı belirtip ürünleri tarzınıza göre seçebiliyorsunuz. Beden, renk, ürünlerin stili bile kendi elinizde. İster hayranı olduğunuz film ve karakterleriyle ilgili bir tarz seçin isterseniz oldukça basit ve sade takılın.

 

 

Kutuların içinde iç giyim ürünleri olduğu kadar t-shirtler, çoraplar ve prezervatif gibi ürünler de var. Tamamen iç giyime dahil ihtiyaçlar göze alınarak kutular oluşturuluyor, artı  olarak promosyonlar sağlanıyor. Kutular içeriklerine göre fiyatlandırılıyor ve birkaç kutu sunuluyor, size de ihtiyacınıza göre kutu seçmek kalıyor. Aynı zamanda ister aylık ister 2-3 aylık döngülerle alma imkanı da sağlanıyor. Sadece ihtiyaç döngünüzü belirleyin ve aboneliğinizi yapın. Siparişinizi ön izleyebilip isterseniz ürünlerde değişiklik yapma şansınız da var.

 

 

Yani iç çamaşırı aboneliği, alışverişe gerek kalmadan seçilen tarih döngüsü içinde rahat ve tamamen kişisel tercihlerinize bağlı olarak iç giyim ürünlerine kolayca ulaşabileceğiniz bir model. Tamamen kendi tarz ve isteklerinize göre oluşturduğunuz bu kutu aboneliği sizleri oldukça rahatlatacak ve etkileyecek türden.

Siz de abonelik modeli ile iç giyim ürünleri satmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin! Zebrapos sayesinde, başlangıç yatırım maliyeti ve yazılım ekibine gerek olmadan, hızlıca ve kolayca abonelik işinizi hayat geçirin.

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.