Kahve Satışında Yeni Model : Kahve Aboneliği

Kahve, çoğu insanın hayatında yer etmiş vazgeçilmez bir parçadır. Bulunabileceğimiz her yerde ve her ortamda tüketimi olan kahvenin kültürü gün geçtikçe artmakta ve 3. Dalga kahvenin tüm dünyada yayılması ve gün geçtikçe bilinmesiyle insanların ilgi odağı haline gelmektedir.

Özellikle yorgunluk için ve keyfi olarak tüketilen kahve, çalışanlara bir kahve molası ya da ev hanımlarının misafir ikramı olarak bakıldığında bile çok geniş bir kitleye hitap ettiğini görüyoruz. Durum böyle olunca kahveye istenilen zamanda ulaşılması, aynı zamanda kahve kültürünün yaygınlaşması ve farklı kahve deneyimlerine ulaşma isteği de Kahve Aboneliği’nin oluşmasında rol oynamıştır.

Belirlediğiniz zaman aralıklarına göre (haftalık,aylık), istediğiniz ve seçtiğiniz kahvelerin (veya üreticinin sizler için seçeceği) belirttiğiniz teslimat adresine düzenli olarak getirilmesine kahve aboneliği denir. Kahve aboneliklerinde sizlere yönelik birçok çeşit paket ve kahve kutuları sunulmaktadır. Yani abone olurken dilediğiniz kahveyi ve kahve paketini seçebilmektesiniz. Hatta kişi sayısına göre, ofisinize ya da evinize özel paket seçenekleri de mevcut. Düzenli bir şekilde teslim alıyor olmanız da gün içinde veya genel kahve ihtiyacınızı gidermekte büyük yardımcınız.

 

 

Üreticileriniz, sizlere ulaştırdığı paketler ve kutular içerisinde kahve konusunda bilgilendirici içerikler, hediyeler ve promosyonlar sunarak da kahvenin tadına daha iyi varmanızda size kılavuzluk yapıyor.

 

 

Yani diyeceğimiz o ki; Kahve Aboneliği, kahve aşıkları için mükemmel bir girişim örneği niteliğine sahip.

Siz de abonelik modeliyle kahve satmak ve bir kahve aboneliği işi başlatmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Zebrapos olarak yazılım ekibine ve başlangıç yatırımına ihtiyaç duymadan abonelik e-ticaret altyapınızı kuralım.

Siz kahve aboneliğine ve işinize odaklanan, teknoloji tarafı bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.