Kontakt Lens Aboneliği

Kontakt lens, göz bozuklukları olan insanlar tarafından kullanılan optik bir mercek. Özellikle ileri seviye göz bozukluklarına sahip olan insanlar gözlük camlarının kalınlıklarından dolayı kontakt lens kullanmayı tercih etmektedir.  Kontakt lenslerin genel olarak belli bir kullanım süresi vardır. Kullanım tarihleri geçtikten sonra yeni bir lense geçiş yapmak gerekir.

 

Artık bu döngüyü daha kolay hale getirmek ve lenslere düzenli ulaşmak için kontakt lens abonelikleri başladı. Tüm büyük markaların kontakt lensleri artık otomatik olarak; aylık-3 aylık veya yarım yıllık aboneliklerle teslimat kolaylıkları sağlanıyor. Tüketiciler göz doktorlarıyla irtibata geçerek reçetelerine bağlı olarak 3 veya 6 aylık gibi bir lens döngüsü içine girerler. Yedek lensler de aynı aralıklarla kullanılmaya başlanır. Kullanıcılar abonelik sayesinde bir yıllık lens maliyetlerini aylara bölerek maliyetlerini kısma fırsatı da bulmuş oluyorlar.

 

 

Kontakt lens abonelikleri sunan hizmetler göz bakım ve göz sağlıkcılarıyla iş birliği yaparak tüketicinin sağlığını ve refahını dikkate alacak şekilde teslimat rahatlığı sağlıyor. Lenslerin kalitesi, planlı olması ve doktor reçetelerine uygun olması önemli bir husustur. Göz bakımı ve lens kullanımlarının zamanı önemli bir konuyu oluşturduğu için aboneliklerde tam zamanlı bir tedarik zincirinin olmasının rolü büyüktür.

 

 

Kullanıcılar doktorlarının belirttikleri zaman döngülerini dikkate alarak aboneliklerini oluştururken belli bir plan ve tarih ayarlaması yaparak abonelik dönemlerini oluşturur. Abonelik süreleri boyunca belirttikleri aralıklarla ürünlerine ulaşırlar. Böylelikle belirli aralıklarla değiştirilmesi ve kullanılması gereken kontakt lensler kullanıcının eline istediği zaman ve kolay bir şekilde ulaşmış olur. Kontakt lens abonelikleri bir çok insanın lens ihtiyacını düzenli, hızlı ve kolay bir şekilde karşılanmasında büyük rahatlık oluşturuyor.

Siz de kontakt lenslerinizi müşterilerinize abonelik modeli ile ulaştırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Zebrapos ile yazılım ekibine ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolayca, başlangıç yatırım maliyeti olmadan ürünlerinizi abonelik modeli ile satmaya başlayın!

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.