Kozmetik Kutusu Aboneliği

Bakım ve kozmetik kutu abonelikleri, genellikle kadınlar olmak üzere erkekleri de ele alan kozmetik ve bakım ürünlerinin sunulduğu kutu modelidir. Bu kutu modelinin içerisinde ihtiyaç duyulan bakım ürünleri veya tercih edilen kozmetik ürünleri yer alır. Farklı ürünler, konseptler, trendler dikkate alınarak oluşturulan bu kutularda beklenilen ürünler dışında sürpriz ürünler de bulunmaktadır.

 

 

Bakım ve güzellik kutu aboneliklerinde sadece kozmetiğe odaklı ürünlerin olacağı gibi diş sağlığı, saç sağlığı gibi belirli bir bakım ürünlerinin de ele alındığı modeller mevcuttur. Şampuan, diş macunu, parfüm, makyaj ürünleri sadece bu ürünlerin birkaçını oluşturur. Müşteriler ihtiyaç süreçlerine göre aboneliklerini belirler (genellikle aylık olarak) ve müşterilerin bu ürünlere ulaşımı düzenli olarak sağlanır.

Güzellik kutu abonelikleri, abonelerin kendi kişisel yapılarına göre oluşturulmaktadır. Cilt yapısı, saç yapısı, rengi, tercihleri vb. belirtilir ve kutu içindeki ürünler belirlenir. Aynı zamanda kullanım koşulları, şartları gibi ürünün içeriğini taşıyan bilgilendiriciler de önemlidir. Kutunun boyutuna, fiyatına ve içeriğine aboneler karar verir, kendilerine uygun kutu modellerine abone olurlar. Aboneler ödedikleri ücret karşılığında ürün beklentisi içindedir ve bu beklentilere uygun içerikler belirlenmelidir. Aynı zamanda kutunun içerisinde yer alan ürünlerin dışarıdaki piyasaya oranla daha uygun fiyatlı ve toplu olarak elde edilmesi de müşterilerin dikkat ettiği hususlardandır. Kutu tasarımlarını da unutmamak gerekir. Çekici olması en büyük rolü oynuyor!

 

 

Yoğun ve karmaşık olan hayatın içinde insanların kendi bakımları için alması gereken bakım ve güzellik ürünlerini daha kolay ve zaman kaybı olmadan hem de düzenli olarak ulaşmasını sağlayan bu bakım ve kozmetik, güzellik kutu modeli oldukça avantaj yaratmaktadır.

Siz de kendi kozmetik kutunuzu abonelik modeli ile satmak için hemen bizim iletişime geçin. Zebrapos sayesinde, yazılım ekibine gerek duymadan, hızlı ve kolayca, başlangıç yatırım maliyeti olmadan abonelik işinizi hayata geçirebilirsiniz!

Siz işinize odaklanın, teklonoji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.