Moda & Stil Kutu Aboneliği

Moda ve giyim stil kutuları, müşteriler tarafından 2018 yılının en iyi abonelik kutusu seçildi.

 

 

Giyecek bir şey bulamıyor veya giyim konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Artık kişisel stil abonelikleri var. Hızlı ve kolayca giyiminizde yardımcı olacak stil danışmanlarıyla tarzınızı yaratıyor ve dolabınızı dolduruyorsunuz. Kişisel stil abonelik kutuları hem kadınlar hem erkekler için giyim ve aksesuar hizmeti sunmaktadır. İster özel günlerde, ister gündelik kıyafetler için iş kıyafetleri veya gündelik kıyafetler satın alıyor olun, bu stil hizmetleri dolabınızı güncellemenize yardımcı olabilir ve paranızdan da tasarruf etmenizi sağlar.

 

 

Stil danışmanlık hizmeti sunan sitelere giriş yapıp kutu talebinde bulunduğunuz an abonelik döneminiz başlıyor. Bedeninizi, tarzınızı, ve fiyatları belirteceğiniz bir anket veya iletişim kanalından sonra teslim almak istediğiniz zamanı ve zaman aralıklarını belirtirsiniz.  Sonrasında kişiye özel stil danışmanları sizler için kıyafetler ve kombinler belirler ve evinize teslimatınız gerçekleşir. Teslimat sonrasında beğenmediğiniz bir ürünle karşılaştığınız zaman ya da beden sıkıntılarında geri iade etme hakkına sahipsiniz. Kutunun tamamını değil sadece beğenmediğiniz parçaları da iade etmeniz mümkün.

 

 

Stil danışmanlığı altında moda & giyim aboneliklerinde paketler genellikle fiyatlandırma ve ürün sayısı ele alınarak oluşturulur. Fiyat aralığı ele alınarak, stil danışmanları sizler için seçimler yapar. Aynı şekilde 2’li-3’lü kombin şeklinde ürün sayısına göre paketler de oluşturulmaktadır. Örneğin kazak ve pantolon bir 2’li kombin seçeneğidir. Sizler için hangi paket uygunsa o paketi seçiyor ve danışmanlarla yola devam ediyorsunuz. Stil danışmanları oluşturdukları kıyafetleri öngörünüze sunar ve onayladığınız taktirde ürünleriniz size ulaşmak için yola çıkar.

 

Stil danışmanlıklarıyla giyim abonelikleri, her ay müşterilerin giyiminde yardımcı olacak bir giyim döngüsü sağlar. Zamandan kazanılacağı gibi maddi açıdan da avantaj sunan bu abonelik kendi tarzını oluşturmak isteyenler için mükemmel bir fırsat.

Siz de abonelik modeliyle still danışmalığı yapmak, moda ve giyim ürünleri satmak istiyorsanız hemen bizimle iletişme geçin! Zebrapos ile başlangıç yatırım maliyetine ve yazılım ekibine gerek duymadan, hızlıca ve kolayca abonelik işinizi hayata geçirin.

Siz işinize odaklanın, abonelik ve teknoloji bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.