Mum Kutusu Aboneliği

Evinizin her ay benzersiz bir şekilde mumlarla ve el yapımı güzel kokulu ürünlerle doldurmaktan ziyade, hoş ve farklı kokularla doldurmanın en iyi yolu mum abonelikleri. Aylık bir mum kutusuna abone olduğunuz zaman her ay kapınıza doğrudan teslimle mumlarınıza kavuşuyorsunuz. Bu kutu modeli mum aşıkları için oldukça güzel bir abonelik.

 

 

Mum kutusu aboneliklerinde, seçtiğiniz mumlar kendi koku tercihlerinize göre veya farklı kokulara açıksanız, abone olduğunuz site sizler için her ay farklı içerikli kutular gönderiyor. Genellikle bu mumlar el yapımı mumlar olmak üzere birçok çeşide sahip. Tamamen abonelerin istekleri üzerine kutu içerikleri tasarlanıyor. Gönderilen mumların yapımı, kokusu ve içeriği hakkında bilgilendirmeler de kutunuzla birlikte size ulaşıyor, böylelikle deneyimlediğiniz mumlar hakkında ayrıntılı bilgiye sahip oluyorsunuz.

 

 

Gönderilen mumların farklı ve eşsiz tasarımı müşterileri her ay abone olmaya yöneltiyor. Her ay farklı konsept sunan kutular ise abonelerini memnun etmek için birçok alternatif sunuyor. Kutularda ek olarak sunulan mumluk, kibrit kutuları ve sürprizler de aboneleri oldukça etkiliyor. İnsanların ilgi alanlarına göre değişkenlik gösteren abonelikler de mevcut. Sevilen bir filmin konseptinde tasarlanan mumlar bunlara örnek olarak verilebilir. Müşterilerin ilhamını arttırıcı görseller, sanat içerikli ürünler, sezonuna göre üretilen kokular gibi birçok çeşit alternatif kutunuzda yer alabiliyor. Rahatlatıcı ve stres alıcı kokular, meyve kokuları, ferahlatıcı tercihler gibi seçenekler aboneler için mevcut. Müşterilerin deneyimlemesi adına küçük farklı koku ürünleri de kutularda yer alabiliyor.

 

 

İster banyo, ister ev, ister kitap okurken duymak istediğiniz kokuları düzenli bir şekilde elde edebiliyorsunuz. Aboneler istenilen özellikte mumları seçiyor ve her ay bu mumlara ulaşabiliyor.

Siz de abonelik modeliyle farklı mumlar satmak mı istiyorsunuz? Hemen bizimle iletişime geçin! Zebrapos ile başlangıç yatırım maliyeti ve yazılım ekibine ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolayca abonelik kutu modelinizi hayata geçirin!

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.