Başarı Hikayesi : Pepbox, İçi Mutlulukla Dolu Bir Hediye Kutusu

Kadınlar özel günlerini takip etmek, takvimini oluşturmak ve kontrol etmek isterler. Hatta bunun yanında özel günlerinde onları mutlu edecek ufak tefek şeylere de ihtiyaç duyarlar. İşte Pepapp uygulaması, kadınların özel günlerini dikkate alarak yapılmış bir mobil uygulama. Pepapp regl dönemlerini belirleyen, takvim boyunca kadınların sağlığı hakkında bilgi veren, günlerin özelliklerini gösteren ve özel günlerde kadınları mutlu edecek mesajlar atan özellikle kadınlar açısından oldukça tatmin edici bir uygulama. Uygulama sadece bununla sınırlı kalmayıp haberler, magazin, kadınlara özel bölüm, yemek ve tatlı tarifleri, popüler kültür, eğlenceli sayfalar, hamile kadınlara özel yazılardan oluşan kategorileri de uygulama içerisinde bulunduruyor. Kısacası Pepapp uygulamasında neredeyse bir kadının ihtiyaç duyacağı her şey mevcut.

 

 

Pepapp, telefonlardan ve internet ortamından çıkarak abonelik modelli bir kutu modeli oluşturdu. Pepbox adını verdikleri bu kutu modeli, artık somut olarak hizmet sunma yolunda oldukça başarılı ileriliyor. Müşteriler Pepbox’ın kendi sitesinden istedikleri abonelik paketlerini seçerek (her ay, 3 ay veya 6 ay) sürekli olarak ayın 20’sinde bir kutu ediniyor. Kutunun içerisinde hijyenik ürünlerden, sağlık ve bakım ürünlerine, çaylardan, atıştırmalıklara, regl dönemlerinde kadınları iyi hissettirecek tatlı notlara kadar çeşitli ürünler var. Kısacası Pepbox kadınlara çok daha yakın, müşterilerini sağlıklı ve mutlu hissettiren, sürprizlerle dolu bir hediye kutusu. Pepapp uygulamasından sıçrayarak gerçek hayatta somut mutluluklar edinmek isteyen kitle Pepbox’a aboneliklerini çoktan gerçekleştirdi bile.

 

 

Pepbox kitlesini oldukça sağlam oluşturdu. Altında ise daha önce bilinen ve kullanılan özellikle sevilen bir uygulamadan oluşturulması yatıyor. Bilinirlikleri ve sunduğu hizmetlerin verdiği tatminlik müşterileri abone olmaya yöneltiyor. Abonelerinin sadık kalmaları ve yeni aboneler edinmeleri de sağladıkları kalite sayesinde çok da zor olmuyor. Kadınlar, özel günlerinde ihtiyaç duyduğu her şeyi hem uygulamayla hem de her ay aldıkları kutularıyla gideriyor, Pepbox tam olarak mutluluğu kapıya getiriyor, özellikle kadınların dilinden anlaması vazgeçilmez bir abonelik kapısı açıyor.

Başarılı bir abonelik e-ticaret girişimi olarak çıkan Pepbox, her geçen gün abone sayısını katlayarak arttırmaya devam ediyor. Pepbox kurucularından Emrah Yiğit ile gerçekleştirdiğimiz ropörtajı izleyebilir ve kutu abonelik işi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Siz de kendi abonelik kutu işinizi başlatmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin! Zebrapos ile başlangıç yatırım maliyetine ve yazılım ekibine ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolayca abonelik kutu işinizi hayata geçirebilirsiniz.

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.