Pet Mama Kutu Aboneliği

Günümüzde artık birçok insan evcil hayvana sahip durumda ve onlar bizim için çok değerli. İş hayatının yoğunluğu, yorgunluğu, zamanımızın kısıtlanması evcil hayvanlarımızın beslenme ve diğer ihtiyaçlarını gidermemizde bizlere zorluklar çıkarıyor. İşte tam da bu noktada evcil hayvanlarımızı düşünen mama ve diğer ihtiyaçlarını kolayca karşılayabileceğimiz kutu abonelikleri kendini gösteriyor.

 

 

Petlerin mama, kum, oyuncak, ödül gibi ihtiyaçlarına yönelik ve evcil hayvan sahiplerinin hayatını kolaylaştırmaya yarayan bu kutu aboneliği düzenli bir şekilde bize ulaşmasıyla da sorunları ortadan kaldırıyor.

Her kedi, köpek ve evcil hayvan için ayrı mama çeşitleri, kum çeşitleri ve diğer ürün çeşitleri mevcut. Aynı zamanda mama ve kum ürünleri de kendi içerisinde kuru-yaş, kokulu-kokusuz gibi özelliklerle birbirinden ayrılıyor. Evcil hayvan sahipleri kendi petlerinin ihtiyaçlarına yönelik ürünleri temin etmek ister. Bu sebeple pet maması abonelik kutularında ürün çeşitliliğini belirleyeceğiniz paketler mevcut. Örneğin, obez ve kilo sorunu yaşayan bir kediniz varsa diyet mama ve beslenme ürünleri içeren bir kutuya abone olursunuz.

 

 

Evcil hayvanların yaşına, cinsine, kilosuna veya sevdiği mamaya göre pet mama kutu abonelikleri hem içimizin rahat olmasını hem de petlerimizin ihtiyaçlarını karşılamada oldukça tatmin edicidir. Kutulara eklenilen aksesuar, kap, oyuncak gibi ürünler ise hem petler hem de sahipleri için güzel bir nitelik oluşturmaktadır.

 

 

Bu tarz abonelik kutu modellerinde sosyal bilincin aşılanması üreticiler ve tüketiciler açısından çok önemli bir özellik olarak ele alınıyor. Tüketimden ve aboneliklerden elde edilenlerin, sokak veya barınaklardaki hayvanlara yardım olarak dönmesi müşterilerin en çok dikkatini çeken unsurlardandır. Bu tarz uygulamalara artı olarak gönderilen mama ve kum paketlerinde sokak hayvanları için de kullanılabilecek dostluk mamalarının ekstra promosyon olarak verilmesi abonelerin memnuniyetini arttırmaktadır.

 

 

Genel olarak aylık abonelik şeklinde olan evcil hayvan mama kutu abonelikleri, her ay size ulaşmakta ve petinizin ihtiyaçlarını zorlanmadan kolay bir şekilde karşılamaktasınız. Aynı zamanda mama ve kum gibi ürünlerde memnun kalmadığınız taktirde değiştirme hakkına sahipsiniz veya bir alt ya da üst kutu modeline geçebilirsiniz. Bu abonelik her ay petiniz için harcama durumunuzu görmenizde ve ihtiyaçlarınızı karşılamanızda büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Siz de evcil hayvanlar için bir kutu tasarlamak ve bunu abonelik modeliyle satmaya başlamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Zebrapos sayesinde, yazılım ekibine ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolayca, başlangıç yatırım maliyeti olmadan abonelik iş modelinizi hayata geçirin.

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.