Sabun, Şampuan, Parfüm ve Bakım Ürünleri Aboneliği

Her insan kendine bakmayı sever, duş keyfi ve güzel kokmak herkesin tercihidir. Duş ürünleri, sabun, parfüm gibi ürünler genel ihtiyaçlar içinde yer alıyor, aynı zamanda düzenli kullanımları önemli. Her ay alışveriş sepetimize girmesi gereken ürünler kategorisinde. İnsanlar istediği ve tercih ettiği ürünlere ulaşmaya çalışırken ve bunları bulmada zaman kaybederken kolay yolu arayıp e-ticarete göz atmaları artık oldukça yaygınlaştı.

Duş ürünleri, sabun, parfüm abonelikleri en çok tercih edilen kutu modellerini oluşturmaya başladı. Sitelerde sunulan ürünler insanların tercihlerini barındırdığı ve kolay ulaşılabilir olmasıyla büyük avantaj sağlıyor. Üstelik alışveriş derdi olmadan düzenli olarak elde edebiliyorsunuz.

Kişisel bakımını ciddiye alan kadın ve erkek kesimi için, hatta çocuklarını düşünen anneler için de birçok kutu aboneliği çeşidi mevcut. Şampuan aboneliği, abonenin belirlediği süre zarflarında düzenli olarak şampuan hizmeti sunuyor. Her ay veya her 2-3 ay gibi seçeneklerle evinize teslim ediliyor. Bu kutu modellerinde saç bakımına dahil birçok ürün yer alıyor. Aboneler kendi saç tiplerini, ihtiyacı olan özellikte şampuanları, istediği kokuları ele alarak kutu seçimlerini gerçekleştiriyor. Doğal ve organik şampuanlar ve duş ürünlerine yönelik seçim yapmak isteyenlere göre de birçok abonelik çeşidi veya kutu modeli sağlanıyor. Şampuan, saç kremi, saç bakım kremleri, duş jelleri gibi ürünler de kutunun içinde yer alarak güzel bir duş deneyimi sağlama da bütün ihtiyaçlarımızı karşılıyor.

Aynı şekilde sabun kutu aboneliği de mevcut. Bazılarımızın sabuna olan düşkünlüğü gerçekten gözden kaçmayacak cinsten. Sabun; evde, ofiste, gezerken, duşta, tıraş sonrası kısacası çoğu zaman ihtiyacımız olan bir ürün. Sabun kutu abonelikleri her kesimi ele alıyor. Sadece erkeklere özel sabun çeşitleri olabileceği gibi çeşitli koku seçenekleri sunan değişik tarzda ürün elde edilebilecek abonelikler de mevcut. Sabun aboneliğinde yapılması gereken sabun adedinizi, istediğiniz ve tercih ettiğiniz kokuyu belirlemek ve teslim aralığınızı seçmek. İster bireysel ister aile boyu kutu ve adedi de belirleme avantajı var. Bu tarz kutu aboneliklerinde sabunlarınız için sabunluk, taşıma çantası gibi promosyon ekler de isteyebiliyorsunuz. Eğer müşterilerin tercihi doğal sabunlardan, killerden yanaysa bu tarz abonelik kutuları bulmak da oldukça mümkün.

Abonelik kutu modelleri istediğimiz ve ihtiyacımız olan her alanda ve her üründe kolaylık sağlıyor. Parfüm de onlardan biri. Parfüm de bakım ürünleri arasında en önemli detaylardan birisi. İnsanlar güzel kokulara oldukça açıklar. Bazıları yeni kokular denemek, kullanmak isterken bazıları da kendi parfümlerinden asla vazgeçemiyor. Burada gene abonelerin tercihlerini dikkate alarak oluşturulan parfüm abonelik kutuları var. Yeni kokular deneyimlemek isteyen abonelere veya her ay düzenli kendi parfümüne ulaşmak isteyen abonelere yönelik kutu modelleri sunuluyor. Hesap açısından uygun olması parfüm kutusu aboneliklerini tercih ettiren bir etken. Aboneler koku tercihlerini, parfümün boyutunu veya kutu içindeki ürün çeşitliliğini belirleyebiliyor. İster sadece 1 ürün isterse farklı kokulara sahip birden fazla farklı ürünü istedikleri özellikte her ay veya 3-6 ay gibi seçeneklerle ulaşabiliyorlar. Kutuların içerisinde parfümün yanı sıra spreyler veya koku deneyiminizi arttırmak için küçük testerlar olabiliyor.

Kişisel bakım için duş, sabun, parfüm vb. ürünlerin abonelikleri oldukça tercih ediliyor. Alışverişe zaman ayırmadan ve düzenli elde edilmesi aynı zamanda farklı deneyimler elde etme açısından oldukça avantaj sağlıyor. Hesaplı olması da bir o kadar insanları bu aboneliklere çekiyor.

Siz de abonelik modeliyle sabun, şampuan, duş jeli, parfüm veya bakım ürünleri satmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Zebrapos ile başlangıç yatırım maliyeti ve yazılım ekibine ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolayca abonelik iş modelinizi hayata geçirin!

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.