Sanat Kutusu Aboneliği

El işlerine, sanata, yeteneklerini geliştirmeye ve yeni hobilere açık olan insanlar için yeni abonelik modelli e-ticaret girişimleri ortaya çıkmaya başladı. Bu tür abonelik kutuları insanlara yeni hobiler edindirmek ve yeteneklerini göstermelerini sağlamanın yanında sanatı ve beceriyi de yayma amacı taşımaktadır.

 

 

Yetenek veya sanat kutuları adı altındaki abonelikler genellikle her ay olmak üzere farklı abonelik periyotları sunarlar. Abonelere her ay kendilerini geliştirecek, hobilerini arttıracak, el becerilerine yöneltecek ve kendilerine zaman ayırmasını sağlayacak etkinlikler ve aktiviteler sunmaktadır. Kutunun içinde sunulan aktiviteler keyifli ve güzel bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli malzemeler de müşterilere gönderilmektedir. (Bir boyama işi için boyama kalemleri gibi.)

 

 

Sanat ve yetenek kutuları içerik olarak çok fazla kategoriyi ele alabilmektedir. Bilimden, spora, dekorasyona kadar gönderilebilecek ürün çeşitliliği fazladır. Bu da abone olan müşterilere her ay farklı aktiviteler ve uğraşlar sunmak açısından güzel bir nitelik taşımaktadır. Gönderilen kutunun içindeki ürün içerikleri müşterilere detaylı ve bilgilendirici bir şekilde veriliyor olması da müşterilerin ilgisini arttırmaktadır.

 

 

 

Çeşitli promosyonlar, yarışmalar, ödüller ve kampanyalar, aboneleri kutuyu aldırmaya yönlendiren bir özellik de taşıyor. Abonelerin gösterdiği yetenekleri ve yaptığı aktivitelerin sonucunda onlara özel ödüllerin verilmesi ve sosyal medyanın devreye girmesi aboneleri gerçekten tatmin ediyor. Sanata önem veren, el becerilerini ve yeteneklerini geliştirmek isteyen veya yeni hobilere açık olan insanların yetenek, sanat, el işi kutu aboneliklerine yönelmeleri onları gerçekten mutlu edecek türden.

Siz de sanat veya el işi ile ilgili bir abonelik kutu işi başlatmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin! Zebrapos sayesinde başlangıç yatırım maliyeti ve yazılım ekibine ihtiyaç duymanda, hızlıca ve kolay abonelik işinizi hayat geçirebilirsiniz.

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.