Spor Salonu (Gym) Aboneliği

Abonelik E-ticaret modeli, artık spor salonlarının müşteri kitlesi için de kullanılan, kolay ve avantajlı bir platformdur. Spor salonları kendi içinde barındırdıkları eğitimlerini, spor aletlerini, yüzme havuzlarını, dans aktivitelerini hatta diyetisyen takibini bile müşterilerine yönelik haftalık, aylık ve yıllık paketler halinde sunabilmektedir. Böylelikle müşteriler, kendilerine uygun olan programları ve paketleri satın alabilme fırsatına sahip olabilmektedir.

 

 

Müşterilerin tercihlerine yönelik oluşturulan spor salonu üyeliği ve paketlerinizin durumunu ve gidişatını Zebrapos’un Abonelik Yönetimi hizmeti sayesinde kontrol edebilir, bu sayede paketlerin içeriklerinde iyileştirme veya Gelişmiş Kampanya Yönetimi ile dilediğiniz kampanya kurgusunu uygulayabilirsiniz.

Tahsilatlandırma konusunda da hizmet veren Zebrapos, her bir müşteriniz için her ay ayrı ayrı aldığınız tahsilatlar  yerine abonelik sistemi sayesinde tahsilatınızı düzenli ve sürekli olarak otomatik alma kolaylığı sağlar. Müşterilerinizden edineceğiniz tahsilatların kontrolü de böylelikle sağlanmış olacak, aynı zamanda istediğiniz ödeme aracısı ile hareket edebileceksiniz.

 

 

Mesela müşterilerinize sunduğunuz 1 yıllık spor salonu paketini ele alalım. 1 yıllık olan bu paketi aylara bölerek tahsilatlandırmanız mümkün. Böylelikle ödeme ve ücretlendirmelerde kolaylık sağlanır. Veyahut bu paketi satın alan müşterilerinizin paketten tamamen vazgeçme ve iptal etme durumunda sözleşmeye koyacağınız madde ile belirli bir cayma bedeli almanız mümkündür.

 

 

Kısacası e-ticaret abonelik modeli, spor salonları ve spor salonu işletmecileri için de kolaylıklar ve avantajlar sağlamaktadır.

Siz de sunmuş olduğunuz hizmet, ürün ya da servisi, müşterilerinize abonelik modeli ile götürmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçin. Siz işinize odaklanan teknoloji bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.