Sürpriz Kutu Aboneliği

Sürpriz kutu aboneliği birçok kategoride faaliyet gösteren bir kutu modelidir. Abone olduğunuz ürün başlıkları altında sürpriz kutular alacağınız gibi derleme ürünlerle de karşılaşabilirsiniz. Sürpriz kutuların içeriği oldukça geniştir. Bakım ürünlerinden kitaplara, t-shirtlerden kahve ve çay çeşitlerine, bardaklara, oyuncaklara kadar ürün çeşitliliği mevcuttur. Genel olarak farklı ürünler kutunuzun içinde yer alır ve amaç insanları mutlu etmek ve gerçekten sürpriz alma hissiyatı yaratmaktır.

 

 

Bu kutu abonelikleri genellikle aylık, 3 aylık gibi dönemlerden oluşmaktadır. Kutular farklı fiyat aralıklarına ve içeriklere sahiplerdir. Abone olunan süre zarfında her ay dilenen adrese seçilen kutu formatında ve içinde ne olduğu bilinmeyen bir kutu gelir. Sadece sürpriz kutu aboneliği dışında yeni işe başlayanlar için tebrik kutuları, doğum günü kutuları gibi örnek kutular da mevcuttur. Kısacası bu kutu aboneliği insanların kendisine veya etrafındaki insanlara sürpriz yapabileceği bir model oluşturmaktadır.

Sürpriz kutu aboneliklerinde genellikle gelen ürünlerin birbirleriyle bir konsept halinde olması en can alıcı noktadır. Mesela bir sürpriz kitap kutusu aboneliğinizde kahve, fincan ve atıştırmalıkların da kutunuzdan çıkması amaçlanan etkiyi yaratmada çok önemli bir noktadır. Müşterileri şaşırtmak, deneyimlerini arttırmak, dünya genelinden ürünleri sunmak gibi farklılıklar da abonelerin memnuniyeti açısından önem arz eden durumdur.

 

 

Abone olan müşterilerin bilgileri ve profilleri kutuların hazırlanmasında önemli rol oynamaktadır. Örneğin bir kozmetik sürpriz kutusu aboneliğinde kişinin ihtiyaçlarına, cilt yapısına yönelik ürünler tercih edilir. Veya bir oyun kutusu aboneliğinde ilgi alanına yönelik oyun çeşitleri sürpriz olarak kutularda yerini alır. Tüm bunlar dikkate alındığında içinde ne olduğu bilinmeyen kutularda ‘ya beğenmezsem’ düşüncesine karşılık genellikle bu tür kutu aboneliklerinde kutu iadeleri mevcuttur. Yani eğer sürprizler ve ürünler beğenilmediyse abonelere kutuyu geri iade etme/değiştirme avantajı verilmektedir.

Kısacası insanlar kendilerini ve etrafındaki insanları, sevdiklerini mutlu etmek isterler. İşte sürpriz kutu abonelikleri tam da bu istenilen duygulara yönelik, güzel bir nitelik taşıyan bir modeldir.

Siz de bir sürpriz kutu abonelik işi başlatmak istiyorsanız hemen bizimle iletişimet geçin. Zebrapos ile yazılım ekibine ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolayca, başlangıç yatırımı olmadan abonelik kutu işinizi hayata geçirin!

Siz işinize/ürününüze odaklanan, abonelik ve teknoloji bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.