Kitap Aboneliği ve TEDxIstanbul Kitap Kulübü

Kitap Aboneliği Kutusu

Sosyal girişimcilik özelliği taşıyan insanları kitap okumaya iten, okuma alışkanlığı kazandırmaya hedefleyen bir e-ticaret modelidir. Kitap aboneliği; düzenli ve otomatik olma yapısıyla beraber fiyat açısından da okuyucular için avantaj sağlamaktadır.

Aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 12 aylık şeklinde abone olabileceğiniz, belirli tarihlerde her ay evinize veya iş yerinize okumanız için birkaç tane kitap getirilmektedir. Kitaplar yeni çıkanlar, ilgi alanına göre vb. olmakla beraber seçkilerden de oluşmaktadır.

TEDxIstanbul Kitap Kulübü

Kitap aboneliği konusunda TEDxIstanbul kendi bünyesi altında kitap aboneliğini de sunan bir TEDxIstanbul Kitap Kulübü platformu oluşturmuştur. Bu kulüp her ay dilediğiniz yere 3 kitaptan oluşan bir kitap kutusu göndermektedir. Gönderilen kitaplar TEDxIstanbul’un konuşmacıları, yazarlar, akademisyenler, gazateciler gibi bir çok yetkin kişi tarafından seçilmektedir. Bu ayki (Aralık 2018) kutunun kuratörü ünlü gazeteci Emin Çapa’dır.

TEDxIstanbul Kulübü; üyelerinin okuma alışkanlığını, kültürünü arttırmak ve aynı zamanda üyelerin bir araya gelerek veya iletişimde kalarak bu platform üstünde okur buluşmaları gerçekleştirme amacı taşımaktadır. Kitap seçkilerini yapan isimlerle üyeleri bir araya getirerek kitaplar hakkında tartışma, konuşma ve değerlendirme yapma etkinliği üyelerinin konuşmacılarla ve konuyla ilgi ve alakalarını koparmama ve daha tatmin edici bir ortam elde etmeyi sağlanmaktadır.

Siz de hemen TEDxIstanbul Kitap Kulübüne katılmak için tıklayın.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.