Tıraş Bıçağı Aboneliği

Çoğu erkek hala her gün güzel ve temiz bir tıraş olmayı tercih ediyor. Bazıları bunu bir zorunluluk olarak görüyor, diğerleri ise tıraş olmaya gerçekten zaman ayırıyor. Ama tıraş konusundaki görüşünüz ne olursa olsun, kimse malzemeleri almak için süpermarkete gitmekten hoşlanmaz. Bunun nedeni, tıraş makinelerinin pahalı olması ve her tıraş bıçağının içine yerleştirilen uzay çağındaki teknolojiler sayesinde bunu anlamanın imkansız olması. Tıraş bıçağı seçmeye çalışırken bir dükkana gitmenin zaman ve duygusal maliyeti var. Ama tabii bunun daha kolay bir yolu olmalı…

 

 

Tıraş abonelik kutuları günü kurtarmak için burada. Online kayıt olun, aboneliğinizi oluşturun, arkanıza yaslanın ve rahatlayın. İhtiyacınız olan tüm gerekli tıraş ekipmanı düzenli aralıklarla sizlere gelecektir ve muhtemelen bir dükkanda satın almaktan daha ucuza mal olacaktır.

Geçen yıl ve devam eden yıllarda sadece tıraş endüstrisinde değil, aynı zamanda doğru tıraş bıçağı seçiminde de düşünce sürecimizde devrim yaratan bir tıraş bıçağı abonelik web siteleri dalgaları oluşmaya başladı.

 

 

En iyi tıraş bıçağı aboneliklerinden birkaç örnek verirsek;

Dollar Shave Club, mizah anlayışı ve komik reklamlarıyla tıraş bıçağı aboneliği çılgınlığını başlattı. Dollar Shave Club, üyelerine yüksek kaliteli ve ucuz ürünlerden oluşan abonelik hizmeti sunuyor. Tıraş makinesi ve bakım malzemelerinden oluşan 3 farklı kit sunuyor. Aylık ve 2 aylık gibi abonelik sunan şirket; doğru zamanda doğru bıçak sunma, aylık gönderileri özelleştirme ve takip etmek için tam kontrol, daha fazla kazanın daha az harcayın, sadece tıraş makinası yanında tıraş sonrası kremler ve diğer ürünleri de sunuyoruz diyerek aboneliğin avantajlarını dile getiriyor.

Harry’s ise tıraş bıçağı aboneliğinde en önemli oyunculardan biridir. Uzay çağı görünümlü paketlerin aksine, estetiği ve eski okul klasiğini sunmaktadır. Müşterilere tıraş makinelerinin basit bir tarzı olduğu zamanlara hoş bir dönüş yaşatıyor. Başlangıç kiti aylık 3 dolar gibi bir fiyat. Aboneler tıraş sıklığını belirterek Harry’s e abone oluyor ve bu sıklığa göre paketler müşterilere ulaştırılıyor.

 

 

Bevel bu abonelik modeli altında bir başka oyuncudur. Bevel diğerlerinin yanı sıra bakım ürünlerini ikram ederek kendilerini ayrı bir yerde tutuyorlar. Bevel daha çok tıraştan sonraki tahriş sorunlarına, iltihaplara, bıçakların yüzde bıraktığı problemleri dikkate alarak bu sorunlara karşılık olarak abonelik hizmeti başlatmış bir firmadır. Abonelik kutusu; muhteşem bir tıraş fırçası, tıraş kremi, 20 tıraş bıçağı, geri dönen bir başlık ve son olarak da bir güvenlik jilet içeren altı parçalı bir başlangıç ​​kiti sunuyor.

Erkeklerin markalarla uğraşmak zorunda kalmamaları, aboneliklerin daha ekonomik olmasının yanı sıra müşteri dostu olan ürünleri deneyimleme fırsatı bulmaları tıraş aboneliklerini ön plana taşıyor. Daha fazla sayıda markanın abonelik sistemine geçeceği ve daha fazla seçenek sunacağını tahmin ediyoruz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.