Vitamin ve Besin Takviyeleri Aboneliği

Sağlıklı bir rutin oluşturmak isteyenler için e-ticaret gene bir kolaylık sağlıyor; besin takviyesi ve vitamin kutu abonelikleri. Eğer sağlıklı bir yaşam tarzına başlamak istiyorsanız vitamin ve besin takviyesi kutu abonelikleri güzel bir adım olacaktır. Tercihinize bağlı olarak aylık, 2-3 aylık gibi seçeneklerle vitamin ve ek takviyelere ulaşmak artık çok kolay.

 

 

Günümüzde kendimize ve sağlığımıza fazla zaman ayıramamakta ve vücudumuz için gerekli vitaminleri alamamaktayız. Kaldı ki hangi vitaminlerin ve besin takviyelerinin bizler için uygun olduğunu bulmak, seçmek ve almak oldukça zahmetli bir iş. Üstelik bunu düzenli olarak gerçekleştirmek de çok önemli bir boyut. Vitamin ve besin takviyelerinin kutu abonelikleri bu ihtiyaçlarımızı karşılamakta önemli bir nitelik taşıyor. Bireysel tercihlere yönelik olarak hazırlanan bu kutu aboneliğinde istediğiniz vitaminler toz şeklinde, çiğnenebilir formda veya hap halinde elinize ulaşabiliyor.

 

 

Özellikle spor yapan bireyler ve sporcu kitle için besin takviyeleri ve vitaminler önemli bir unsuru oluşturuyor. Bireyler yaşam kalitelerini arttırmak için spor yapıp hayat tarzlarını belirlerken vitamin ve besin takviyelerine ihtiyaç duyuyor. Bu konuda özel fitness kutuları, fit yaşam kutuları, fitness takviyeleri içeren birçok kutu aboneliği mevcut. Henüz bu abonelikler Türkiye’de kendini çok göstermemiş olmasına rağmen sağlıklı ve fit yaşamı tercih eden bireylerin aradığı bir özellik olması dikkat çekici.

 

 

Vitamin ve besin takviyesi kutu abonelikleri, tercih edeceğiniz ve istediğiniz ürünlerden oluşan farklı fiyat ve boyutlarda sunuluyor. Günlük alınması gereken vitaminler ve artı olarak protein ve atıştırmalıklar sunan bu kutular bu ürünlerin yanında motivasyon sağlayıcı içerikleri de barındırıyor. Ek takviyelerinizi kullanmanızda yardımcı olacak shakerlar, bilgilendirme notları, dergiler, t-shirtler gibi ek ürünler de kutunuzun içinde yer alabiliyor.

 

 

Vitamin ve besin takviyesi kutu abonelikleri genel olarak aylık olmak üzere 3-6 aylık gibi abonelik sürelerini de sizlere sunuyor. İhtiyacınıza ve belirlediğiniz zaman aralıklarına göre istediğiniz ürünler düzenli bir şekilde kapınıza geliyor. Böylelikle sağlıklı yaşam ve fit kalmanızda yardımcı olacak ürünleri sürekli olarak temin etmiş oluyorsunuz.

Siz de vitamin veya besin takviyelerinizi abonelik modeliyle müşterilerinize ulaştırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin! Zebrapos sayesinde, başlangıç yatırım maliyetine ve yazılım ekibine gerek olmadan, hızlıca ve kolayca abonelik modelli işinizi hayata geçirin.

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.