Yemek Kutusu Aboneliği

Yemek yemek günlük hayatımızın en önemli parçasıdır. İnsanların yemeğe olan düşkünlüğünü de es geçmemek lazım. Her gün güzel bir yemek yemeyi herkes arzu eder. Eğer kendiniz için lezzetli bir yemek kutusu arıyorsanız ya da yakın arkadaşlarınız ve aile bireyleriniz için harika bir hediye bakıyorsanız yemek kutu abonelikleri tam aradığınız şey. Seçeceğiniz herhangi bir kategoride her gün dilediğiniz adrese istediğiniz gibi harika yemeklerin gelmesini kim istemez. Yemek kutusu aboneliklerinin çeşidi o kadar fazla ki karar vermek zor olsa da tercihinizi belirleyin ve kapınıza gelecek yemeklerin tadını çıkarın.

 

 

Yemek kutusu aboneliği, farklı kişilerin tercihini ele almaktadır. Vejeteryan, glütensiz beslenen, sadece et, tatlı, pasta, atıştırmalıklar hatta BBQ gibi bir çok kategori mevcut. Bu e-ticaret modeli beslenme şeklinize göre istediğiniz aralıklarla sizlere ürünlerini sunuyor. Böylece ihtiyacınız olan ve canınızın istediği öğünleri belirlediğiniz aralıklarla alabiliyorsunuz. Teslimat günlerinizi ayarlayın, size sunulan 1-3-6 aylık abonelik kutularına abone olun ve dilediğiniz zaman lezzetli yemeklere ulaşın.

 

 

Sağlıklı beslenmek isteyen kesimden, kendi yemeğini kendi yapmak isteyenlere kadar birçok yemek kutusu aboneliği mevcut. Her gün ve her ay yeni tatlar denemek isteyen, tercihlerinize göre rahat beslenmek ve besinlere rahat ulaşabilmek için bu kutu modeli oldukça tatmin edici. Abone olunan kutuların içindeki ürünlere dahil verilen bilgiler de yediğiniz yemeğe dahil bilgili olmanızı ve rahatlıkla ürününüzü tüketmenizi sağlıyor.

 

 

Yoğun iş hayatı içinde her gün ne yiyeceğine karar veremiyorsan ya da yemek hazırlamak için vaktin yoksa, aboneliğini oluşturup her gün kapına yemeğini istediğin saatte düzenli olarak alabilirsin. Seçilen kutuya göre menünün içeriği ve ürün sayısı değişmektedir. Genellikle bu yemek döngüleri her ay yenilenmekte ve müşterilere her gün farklı menüler sunulmaktadır. Yemek kutularına dilediğiniz gibi bireysel veya çalışma arkadaşlarınızı da kaplayacak şekilde kurumsal olarak da abone olma şansına sahipsiniz.

 

 

Her gün düzenli ve lezzetli yemek yemek istiyorsanız, yemek hazırlamaya ve yemeye vakit bulamıyorsan bir yemek kutusuna abone olmak çok akıllıca bir tercih olacaktır. Sen yemek kutunu seç, istediğiniz zamanları belirle, yemekler dilediğin yere gelsin.

Siz de abonelik modeliyle bir yemek kutu işi başlatmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin! Zebrapos ile başlangıç yatırım maliyetine ve yazılım ekibine ihtiyaç duymadan, hızlı ve kolayca abonelik işinizi hayat geçirin.

Siz işinize odaklanın, teknoloji ve abonelik bizde!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.