ZebCharger ile otomatik aidat tahsilatı yapmaya ne dersiniz?

ZebCharger nedir?

ZebCharger, kiracılarınızdan, müşterilerinizden ya da üyelerinizden aidatlarınızı otomatik olarak tahsil edebileceğiniz bir platformdur. Kullanması oldukça basittir. ZebCharger üzerinden oluşturduğunuz linki kiracılarınıza, müşterilerinize ya da üyelerinize yine platform üzerinden gönderin. Müşteriniz ya da üyeniz kendisine gelen linke tıkladığında açılacak olan sayfada kart bilgilerini girsin ve kiralarınız artık otomatik olarak tahsil edilsin.

ZebCharger güvenli mi?

ZebCharger, kart saklama ve düzenli ödeme alma işlemini BDDK lisanslı ödeme aracıları ile yapar. Yani bir banka kadar güvenlidir.

Aidat periyotlarını değiştirebilir miyim?

Aidatlarınız aylık olmak zorunda değildir. Her kiracınıza, müşterinize ya da üyenize özel kira periyodu tanımlayabilirsiniz. Bir üyenizden haftada bir aidat tahsil edebilirken, başka bir üyenize aylık aidat politikası uygulayabilirsiniz.

Dinamik fiyatlama yapabiliyor musunuz?

ZebCharger dilerseniz hali hazırda kullanmış olduğunuz CRM ya da muhasebe programına entegre olarak, dönemsel güncel/dinamik fiyatlarınızı okuyabilir ve kiracınızdan, müşterinizden ya da üyenizden o dönemin tutarını çekebilir.

Başarısız işlemlerde çözümünüz var mı?

Kiracılarınıza, müşterilerinize ya da üyelerinize ödemeleri başarısız olması durumunda mail ya da SMS ile bildirim gönderebilirsiniz. Sistemimiz sizin belirlediğiniz aralıklarda başarısız olduğu tahsilat işlemlerini tekrar dener. Tüm denemeler sonucunda başarısız olan tahsilatlar ile ilgili kiracınız, müşteriniz ya da üyeniz ile iletişime geçip sorunu çözdükten sonra, sunmuş olduğumuz yönetim panelinden tek tıkla manuel olarak tahsilatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek ya da bizimle iletişime geçmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.