ZebCharger ile otomatik kira tahsilatı yapmaya ne dersiniz?

ZebCharger nedir?

ZebCharger, kiracılarınızdan kiralarınızı otomatik olarak tahsil edebileceğiniz bir platformdur. Kullanması oldukça basittir. ZebCharger üzerinden oluşturduğunuz linki kiracılarınıza yine platform üzerinden gönderin. Kiracınız kendisine gelen linke tıkladığında açılacak olan sayfada kart bilgilerini girsin ve kiralarınız artık otomatik olarak tahsil edilsin.

ZebCharger güvenli mi?

ZebCharger, kart saklama ve düzenli ödeme alma işlemini BDDK lisanslı ödeme aracıları ile yapar. Yani bir banka kadar güvenlidir.

Kira periyotlarını değiştirebilir miyim?

Kiralarınız aylık olmak zorunda değildir. Her kiracınıza özel kira periyodu tanımlayabilirsiniz. Bir kiracınızdan haftada bir kiranızı tahsil edebilirken, başka bir kiracınıza aylık kira politikası uygulayabilirsiniz.

Dinamik fiyatlama yapabiliyor musunuz?

ZebCharger dilerseniz hali hazırda kullanmış olduğunuz CRM ya da muhasebe programına entegre olarak, dönemsel güncel/dinamik fiyatlarınızı okuyabilir ve kiracınızdan o dönemin tutarını çekebilir.

Başarısız işlemlerde çözümünüz var mı?

Kiracılarınıza ödemeleri başarısız olması durumunda mail ya da SMS ile bildirim gönderebilirsiniz. Sistemimiz sizin belirlediğiniz aralıklarda başarısız olduğu tahsilat işlemlerini tekrar dener. Tüm denemeler sonucunda başarısız olan tahsilatlar ile ilgili kiracınız ile iletişime geçip sorunu çözdükten sonra, sunmuş olduğumuz yönetim panelinden tek tıkla manuel olarak tahsilatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek ya da bizimle iletişime geçmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.